Hakkımızda

 
        Haziran 2012 yılında Çelik Alyans,Çelik Küpe,Çelik Kolye ve Çelik Bileklik çeşitleri ile  Çelik Takı sektörüne giren 
www.lidyasteel.net  e-ticaret mağazası  herzaman  butik ürünler ile satış yapmaktadır.  Çelik takılarda özelikle bayan ürünlerde yüksek çeşitliklik ile  çelik ürünlerin sizlerin beğenisine sunmaktayız. Lidyasteel çelik takı sektörünün son trenlerini takip etmek adına Dünyadaki trendleri takip etmekte ve Dünya Takı fuarlarına katılmaktadır.  Firmamız www.lidyasteel.net   sizlerin güvenini sağlamak için %100 müşteri memnuniyetini prensip olrak kabul etmektedir.

  Çelik yüzük , bileklik, kolye ve çelik küpe modellerinde 2000 yakın model ve her modelden maksimum 3 adet ithalat yapıp sadece size özel olmasını hedeflemektedir. Çelik takı modellerinde son yenilikler ile sizlerin hizmetindeyiz.

www.lidyasteel.net  sitemizde bilgileriniz 256 bit şifreleme ile güven altındasınız. Farklı ödeme  metodları ve 7/24 müşteri hizmetleri ile bizlere ulaşma imkanına sahipsiniz.

Amacımız çelik takılar ile altın görselliğini yakalamak ve Pahalı olanı değil sizi mutlu edeni tercih edin sloganı ile sizlerleyiz. Çelik takılar hakkında aklınızatakılar sorular için her zaman
info@lidyasteel.net  email adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında lidyasteel.net te özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon ekibi ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet edindik ve ekibimiz ile  birebir iletişim için  Facebook,İnstagram,Twitter, gibi sosyal medaya ve iletişim telefonlarından sürekli ulaşılabilir durumdayız..

Pahalı olanı değil kendini mutlu edenlerin adresi  www.lidyasteel.net

Saygılarımla